14.8.11

Family Camp

   Wróciliśmy z FC. Do Zakopanego pojechaliśmy całą rodziną. Ja do "pracy". M na warsztaty. Zo bawić się.

    Z Małymi bawiliśmy się tak:

   Duzi nie narzekali na brak atrakcji :) 
  
    Z poprzedniego FC przywiozłam zdanie wypowiedziane przez  Karstena o tym, że nie jestem odpowiedzialna za uczucia innych ludzi. To ich zaspokojone lub niezaspokojone potrzeby reagują na mnie, moje słowa i czyny.
     W tym roku bardzo żywe jest we mnie to: "Drugi człowiek jest nieznaną krainą. Jeśli myślisz, że go znasz, to tracisz wiele niezwykłych chwil." 


Co przywiozę z następnego?Pozdrawiam Was wakacyjnie.
Monika

8 komentarzy:

 1. Moniko mam nadzieję, że napiszesz coś więcej o FC

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy14/8/11

  w moim małżeństwie nie ma już nieodkrytych krain. uważamy że znamy się jak łyse konie. po przeczytaniu tego zdania zaczęłam myśleć. chciałabym by mój mąż powiedział że mnie jeszcze do końca nie zna. ale on mówi że doskonale wie jak się zachowam w danej sytuacji. i uważa że to dowód na naszą miłość. że to dowód tego jak bardzo nam dobrze z sobą skoro wiem o sobie tyle rzeczy. ja teraz myślę inaczej. myślę że fajnie byłoby gdybym mogła go czymś zaskoczyć.

  OdpowiedzUsuń
 3. Drugi człowiek, szczególnie ten z którym dzielimy życie to nie tylko nieznana kraina ale przede wszystkim wciąż nieodgadniony świat. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Przychodzi mi na myśl filozofia Levinasa :) Swoją drogą warto o tym pamiętać, bo w tej codzienności i przekonaniu, że już wszystko wiadomo zatapiamy się każdego dnia tracąc to, co ważne.Jak zawsze dziękuję za piękny i filozoficznie nastrajający wpis.
  pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne zdjęcia. :) Do mnie przemawia zdanie z Twojego poprzedniego C, bo mam tendencje do przypodobywania się innym ludziom, dbania o ich dobre samopoczucie. A czasem warto dać sobie prawo do odpuszczenia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Twój wpis idealnie wpisał się w mój dzień. Będę powtarzać jak mantrę: "Nie jestem odpowiedzialna ..." :).

  OdpowiedzUsuń
 7. Ahh ale miały dzieciaki super zabawę :)
  A słowa bardzo mądre :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Pozdrawiam wakacyjnie. Południowe słońce, błękit wody i przymusowe sjesty są balsamem dla ciała i duchy. Jedyne za czym tęsknię to stałe łącze :)

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...